Každý má svůj sen, ale jen ten kdo dokáže snít si jej dokáže splnit!!:):-)


Vampire Knight postavy a recenze

10. srpna 2008 v 16:41 | Jackie |  Vampire knight
takže jak sem zjistila většina z vás neví o čem anime vampire knigh je a protože o něm chcu psát povídky měla bych vám to trochu objasnit že??takže anime vampire knigh je o Cross Akademii. Tato škola je velice zvláštní a jedinečná. V této škole se učí jak lidé, tak upíři.
Jsou rozdělěni do dvou tříd. Dení třída, třída lidská, učí se ve dne jako normální lidé, nic zvláštního a Noční třída. Noční třída je plná upírů, učí se v noci.Každá třídá má jiné uniformi denní třída má černé a noční bíle což je trochu paradox.Stidenti v noční třídě jsou krásní a velmi nadaní a proto je holky z denní třídy obdivují a snaží se k nim dostat co nejblíž, k tomu právě slouží prefekti kteří tomu mají zabránit v DT to jsou Zero a Yuuky a v noční třídě je to užasný kaname Kuran čistokrevný upír (šlechtic) .
No a o tom se to točí , ale časem se to zamotává a zamotavá až začnou vyplívat na povrch všemožné tajemnství.
Podle mě je to užasný anime,zajmavý děj, hezky nakreslené postavi, vtipné hlášky, romantika, tajemno prostě vše co má být
pro zajemce odkazy na
A POSTAVY TY NEJDULOŽITĚJŠÍ-
YUUKY-
Yuuki je adoptivní dcera ředitele školy "Cross Academy", a je čLenkou školního kázeňského výboru, který je ochránce "Cross Academy". Její rodina byla napadena upíry, Yuuki, jako jedinou, zachránil Kaname. Yuuki si nevzpomíná na nic před tím, než ji napadli upíři, ale ke Kanamemu, se kterým se po několika letech setká cítí něco silného....Jejího "kamaráda" Zera, nechává pít její krev, doufajíc, že ho ochrání před nesmyslnosti či úplným šílenstvím. Bylo odhaleno, že je dcera Kurana, čistokrevného upíra. A Kaname je její opravdový bratr! Její zbraní je "Artemis Rod", rozložitelná "hůl". Dostala ho od jejího adoptivního otce, Kaiena Crosse.
ZERO-
Zero je kamarád Yuuki už od dětství. Je také ochránce "Cross Academy" a je rovněž i v kázeňském výboru. Yuuki se o něj starala od té doby, co ho přivedli do jejich domu. Jeho rodina, první upíří lovci, byli zavražděni čistokrevným upírem krásnou ,Shizuka Hio, když byl malý. Tvrdí, že má "roli" hlídače a učí, jak upíry lépe lovit. Popravde, Zero byl kousnutý v době útoku na jeho rodinu, proto se změnil v upíra, bylo to něco, co držel v tajnosti stějně aby se to nikdo nedozvěděl, a stal se nekontrolovatelný. Protože Zerovo tělo odvmítlo krevní tabletky, tak většina upírů "dělala" kontolu jeho hladu, Yuki začala nechávat Zera, aby pil její vlastní krev, čímž mu pomáhala ovládat jeho chuť na krev, ale Zero ze nakonec stane upírem úrovně "E" .
Zerova zbraň je pistole "Bloody Rose," dostal ji od Chairman Cross. Žádal Yuki, že jestli se stane upírem úrovně "E" , bude ho muset zabít jeho vlastní zbraní 'Bloody Rose'.
KANAME(MŮJ OBLÍBENEC)-
Kaname není jen tak ledajaký upír, patří do skupiny čistokrevných a je něco jako šlechtic. Má hnědé vlasy, jeho síla je ničení věcí,...(uvadání kytek),...
Před deseti lety zachránil Yuuki ze spárů upíra, který ji chtěl zavraždit. Kaname ji potom odvedl ke svému starému příteli Kaienovi Crossovi.
Kaname chová k Yuuki trochu víc, než náklonost a v jistých momentech v anime se jej ptají upíři, co s ní zamýšlí, neboť na ní nedá dopustit a stále jí chrání. Kaname je podle mě užasná osobnost tak uvidíme jak to dopadne
Tak hlavní informace jsou na světě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kdo je podle vás hezčí a simpatičtější??

kaname 68.2% (15)
Zero 31.8% (7)

Komentáře

1 Nell Nell | Web | 10. srpna 2008 v 20:23 | Reagovat

super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama