Každý má svůj sen, ale jen ten kdo dokáže snít si jej dokáže splnit!!:):-)


Černá tma 2

27. července 2008 v 15:16 | Jackie |  Povídky
2.Díl Osud

Osud, obyčejné slovo a přesto přináší mnoho pocitů a úkolů stejně tak, když se prodírám houštím ohnivé země a hledám svůj cíl. Není to dlouho a najdu ho, cítím jeho čakru i přesto, že se tak změnila, je temná až děsivá, ovšem mě nevyděsí. Nic není věc, co by mě rozhodila. Jdu za cílem stanoveným už dlouho, netoužím po lásce či přátelství, soucitu nebo lítosti, chci se jen zbavit toho břemena a splnit přání, které mi bylo udělané. Mnoho lidí to nechápalo, jak by mohli? Nedrželi ho v náručí a neslyšeli poslední tóny jeho života. Neměli jeho krev na ruce, necítili bezmoc z toho, že nedokážou pomoct. Necítili to i když se snažili vžít do mých citů, ale na co???
Nesnášela jsem jejich soucitné kecy ,,všechno bude lepší, čas všechno zpraví a podobně" , chtěli mě utěšit, ale jak uchlácholit někoho, kdo ztratil duši a naději??? Dávali mi úkoly, chránit vesnici i jednotlivce, ale na co ???? Svět je jedno místo, plné hříchu a bolesti. Otočíte se a vrazí vám nůž do zad. Svět plyne dál a nechává za sebou jen spoušť, nikdo nenahradí nejlepšího přítele. To je to, co Sasuke nikdy nechápal a proto chci být první, od koho se to dozví, chci vidět výraz jeho tváře, zda se na něm objeví aspoň známka nějakého citu, o čemž velmi pochybuji. Měl vůbec Naruta aspoň trochu rád?? Měl mě rád?? Pochybuji, z každého pohledu číšilo opovržení a nezájem a já ho teď chci dovést zpátky?? I přesto, že bych ho ráda viděla trpět jako mě a Naruta, když odešel, když nás opustil. Nestačilo mu mé vyznání ač upřímné a vedené od srdce, nebral ho na vědomí a Naruto?? Nechtěl ho nechat odejít ,a proto ho skoro zabil! Pamatuji na den, kdy ho Kakashi přinesl do vesnice rozdrásaného a zmláceného jako psa. Dlouho jsem u něj sedávala a čekala až se probudí, plakala u jeho lůžka a hleděla na měsíc. Obviňovala jsem se za to, že jsem ho sobecky poprosila, ať mi ho vrátí, byla jsem jak dítě, které chtělo za každou cenu zpět svou hračku. Až pozdě mi došlo, za jakou cenu:)L Den, kdy se probudil a naše oči se setkaly, nás bolest naplnila oba. Oba jsme ho postrádali a oba potichu plakali nad ztrátou čehosi důležitého, čehosi co tvořilo celou naši duši, kterou nám roztrhal. Nikdy nebyly celé a nikdy se nezacelí, u mě ne. Má duše odešla s tou Narutovou.
Pomalu se blížím, cítím slabé vibrace. Má velkou sílu, ale to já taky. Musí o mě vědět, ale neví kdo jsem, zastavím se na stromě a pomalu pozoruji okolí. Zahlédnu ho, jak klidně sedí na kameni a kolem něj jeho nový tým. Tým Hebi, slyšela jsem o nich, další rána do mého i tak pořezaného srdce. Pohled na něj byl zdrcující, každým záhybem těla z něj vyzařuje síla a bohužel i krása. Vyrostl a to v dospělého a přitažlivého muže. Být ta stará Sakura, zjevně se tu složím a žádám ho o randeJJ Nemá cenu se schovávat, seskočím tedy na zem a ostatní až na něj se postaví do bojové pozice. Mám skloněnou hlavu a pomalu sbírám odvahu se na něj podívat. Hlava se mi zvedá sama a pomalu. Pohled do jeho očí je zdrcující, vzpomínky se vracejí a já vidím Naruta, jak se snaží být podobný a lepší než tenhle, ale proč? Naruto to neměl zapotřebí, měl srdce, měl sny, sny, za které věřil a bojoval. Mým tělem proplouvají vlny tolik známého smutku a trýzně.
Saske mi kouká do očí, vidí v nich bolest? Prázdno či zoufalství?? Myslím, že nic. Mé oči už nejsou nic víc než studny, odrážející jakýsi starý odraz 13leté dívky. Nemá cenu se zabývat malichernostmi. Nepůjde se mnou, vím to, ale já ho musím donutit a nebo zabít. Je to taky způsob, jak ho Narutovy poslat, ať si to s ním vyříká:(J Na chvíli odtrhnu pohled a zadívám se na srnu, popásající se kolem.Sakuro! Hlas, jenž jsem neslyšela déle jak 3roky, mě ochromí jak jed hada. Najednou cítím mokro na tváři. Slza jediná, divím se, myslela jsem, že už slzy nemám. Otočím se zpět. Naruto je mrtvý!!......Žádný smutek ani reakce. Nic ovšem z mé strany. Nemám už na nic podobného sílu, truchlila jsem příliš dlouho na to, abych mohla dál. Prázdnota má slova pouze spolkla a v hrudi mi rozervala další nezacelitelnou díru. Sasuke se na mě podívá……………………………….
Konec!!:JJJ
Moc díky za komentáře a další dílí budou sna mín depresivní nebo smutnýJ
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 aduss114 aduss114 | Web | 5. února 2009 v 20:07 | Reagovat

mas krasne poviedky xD

2 Smiley ♥ Smiley ♥ | 11. května 2009 v 15:34 | Reagovat

neni to az tak smutne ale je to pisane krasnym sposobom.... moc sa mi to paci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama