Každý má svůj sen, ale jen ten kdo dokáže snít si jej dokáže splnit!!:):-)


Černá tma

27. července 2008 v 15:13 | Jackie |  Povídky
Tuhle povídku znáte ale jelikož mi jo nazvěřejnují v čase který bych si představovala:) tak to dělám takhle je to lepší ..ale děkuju moc že sem to mohla před tím zvěřejnovat u jiných...
1.díl Stín slibu

Černá tma , temnota pohlcující štěstí i naději, lásku i přátelství. Pojmy, které pro ni znamenají už jen pouze slova, už nezná city, nezná naději, žije pouze pro to, že si to někdo přeje. Jako každou noc sedí na skále za vesnicí a pozoruje měsíc, vidí hvězdy, lesknoucí se v jejich prázdných, smutkem naplněních očí. Zapomíná na to, že by měla být doma s rodinou a spát. To ona nedělá, její život je život stínu .
Sakura Haruno, dívka, která dřív byla ozdobou vesnice, veselou a šťastnou dívkou, milovala sekundy svého života, milovala svou rodinu i přátele, za které by položila život. Vše se změnilo, ale dnem kdy jí opustila osoba, která jí učila jak má žít, její nejlepší kamarád, její bratr, ten osudný den, kdy zemřel a ona ho nedokázala zachránit. Padl zcela zbytečně jen aby ona mohla žít. Naruto .
Bez něj vesnice zkomírá, nikdo se nedokáže od srdce zasmát i když se snaží, nikdo nedokáže zapomenout na jediného kluka, co se snažil zachránit všechny lidi a celý svět. Zemřel s přáním, které slyšela jen ona. Přání, aby dokázala to, co on ne. Jeho sen , dva sny, oba pro ni nedosažitelné a při jeho posledních sekundách, kdy se míchaly její slzy s krví, cítila jak jeho srdce pomalu utichá v jejím náručí a ona ho přes všechny své schopnosti nechala odejít.
Den, kdy se růžovovlasé Kunoichi změnil život .
V hlavě jí pořád zní jeho slova: ,,prosím splň můj sen, přived´ Sasukeho a když už budeš v tom, staň se za mě hokágem, věřím ti Sakuro, jen ty můžeš dokázat to, co v čem já jsem zklamal". Sen se nesplnil, úkoly byly rozdány a nebesky modré oči se zavřely a tím se uzamklo mladé dívčí srdce….
2 roky trénuje každý den s Jirayiou i Tsunade a chystá se na výpravu, která se musí stát splněnou, aby mohla odejít za tím, kdo jí schází víc než bývalá láska.
Sasuke, jak dlouho na něj nemyslela, černovlasý chlapec s věčně zamračeným výrazem, bez citu, bez svědomí, jen schránka, která byla naplněna pomstou, kterou ona pocítila také. Také toužila zabít člověka, který zapříčinil celé její trápení. Ještě ted´ vzpomíná, jak s Kunajem pomalu zajížděla do jeho už tak zmláceného těla a celou dobu se dívala do očí vraha, rozšířených bolestí a strachem. Pocit, který čekala, že přijde se ale nedostavil. Nad mrtvým tělem stála a vzlyky se proklínala za čin, který vlastně ani nechtěla spáchat. Ví jak se Sasuke cítil, ale přesto ví, že až on dokončí svou pomstu, zůstane stejným stínem jak ona. Rozdíl bude pouze v tom, že Sakura bude vždycky mít místo, kam se bude moc vrátit..
Ted´ v tuto chvíli je připravená vydat se na cestu bez slůvka rozloučení a přesto ví, že to každý pochopí, musí splnit to, co slíbila i za cenu života…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jony Jony | 31. července 2008 v 13:05 | Reagovat

Moc good blog!

2 Rima tooya Rima tooya | E-mail | Web | 25. listopadu 2008 v 11:48 | Reagovat

hezky povidka jdu dale číst

3 Smiley ♥ Smiley ♥ | 11. května 2009 v 15:26 | Reagovat

moc hezuuu poviedka idem citat dalej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama